Batmintoncular çalışıyor
Yayınlanma:
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün bünyesinde açtığı, Kış Spor Okullarında çalışmalar sürüyor. Badmintonda da kış okulu çalışmalar aralıksız devam ederken, 70 sporcunun kayıtlı olduğu spor dalında...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün bünyesinde açtığı, Kış Spor Okulları'nda çalışmalar sürüyor. Badminton'da da kış okulu çalışmalar aralıksız devam ederken, 70 sporcunun kayıtlı olduğu spor dalında Minik sporcular bu dalın temel eğitimini deneyimli antrenörlerden alıyorlar.
8 ay sürecek olan kış dönemi çalışmalarında yetenekli sporcular takibe alınarak alt yapıya kazandırılacaklar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.