İlimizde eleme heyecanı var
Yayınlanma:
3. lige terfi maçlarında bugün ilimizde 3 maç oynanacak. Dün çekilen fikstür sonunda bugün Mahmudiye sahasında saat 13.00de İstanbul Kastamonu-İnegöl Kurtuluş takımları karşı karşıya gelirken saat 16.00da ise Edirne Keşan-Çanakkale...
3. lige terfi maçlarında bugün ilimizde 3 maç oynanacak. Dün çekilen fikstür sonunda bugün Mahmudiye sahasında saat 13.00'de İstanbul Kastamonu-İnegöl Kurtuluş takımları karşı karşıya gelirken saat 16.00'da ise Edirne Keşan-Çanakkale Aslanca takımları kozlarını paylaşacak. Necdet Yıldırım sahasında ise saat 15.00'de İstanbul Silivri-Bursa Kestel maçı oynanacak. B grubunda Bilecik Söğüt takımı bay çekti. Terfi maçlarında yarın takımlar dinlenirken Cuma günü Atatürk stadında 2 maç yapılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.