Minik erkeklerde 2 maç var
Yayınlanma:
Minik erkekler hentbol il birinciliğinde bugün iki karşılaşma oynanacak. Porsuk spor salonunda oynanacak müsabakaların ilkinde saat: 17.30da İbrahim Karaoğlanoğlu ile Doğa Sporları karşı karşıya gelecek. Bu maçın ardından...
Minik erkekler hentbol il birinciliğinde bugün iki karşılaşma oynanacak. Porsuk spor salonunda oynanacak müsabakaların ilkinde saat: 17.30'da İbrahim Karaoğlanoğlu ile Doğa Sporları karşı karşıya gelecek. Bu maçın ardından ise Atatürk Anadolu Endüstri Meslek Lisesi ile Anadolu Üniversitesi kozlarını paylaşacak. Her iki maçında hayli zevkli ve çekişmeli geçmesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.