Şampiyon belirleniyor
Yayınlanma:
İlimizde 6 takımın mücadele ettiği Minikler futbol Türkiye şampiyonası grup eleme müsabakalarında dün oynanan iki karşılaşma ile grup maçları tamamlanırken, şampiyon takım bugün belirleniyor. Önceki gün oynana maçlarda...
İlimizde 6 takımın mücadele ettiği Minikler futbol Türkiye şampiyonası grup eleme müsabakalarında dün oynanan iki karşılaşma ile grup maçları tamamlanırken, şampiyon takım bugün belirleniyor. Önceki gün oynana maçlarda Gençlerbirliği Oftaş Kütahya Termik'i 9-0 yenerken, Gençlerbirliği ile Boluspor takımları golsüz berabere kalmıştı. Bugün saat: 17.00'da oynanacak final maçı ile İlimizden tek takım Minikler futbol Türkiye şampiyonası yarı finallerine adını yazdıracak,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.