Türk mutfağını aradık
Yayınlanma:
Es-Es kafilesi İskoçyada en çok Türk mutfağını aradı. Yorucu geçen yolculuk sonrası İskoçyaya giden Eskişehirspor kafilesi gittikleri otelde yemek konusunda sıkıntılar yaşadı. Oteldeki yemekleri beğenmeyen ve sık sık...
Es-Es kafilesi İskoçya'da en çok Türk mutfağını aradı.
Yorucu geçen yolculuk sonrası İskoçya'ya giden Eskişehirspor kafilesi gittikleri otelde yemek konusunda sıkıntılar yaşadı. Oteldeki yemekleri beğenmeyen ve sık sık otel dışında fastfutlara giderek açlıklarını gideren Eskişehir'liler "Nerede Türk mutafı buruda aç kaldık" demekten de kendilerini alamadılar.
Özellikle yönetici Mustafa Akgören ve 1965'liler derneği ikinci başkanı Fatih Sezer hamburger yiyerek açlıklarını yatıştırdı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.