Üç futbolcu korkuttu
Eskişehirspor'da üç futbolcu korkuttu. Birol, Koray ve Mahmut tedavi altında. Ordu maçı hazırlıklarına başlayan Eskişehirspor'da orta saha elemanları Birol ve Mahmut ile sağ kanat elemanı Koray' ın sakatlık geçirmesi korkuttu. Mahmut'un geçtiğimiz hafta meydana gelen sakatlığının nüksetmesi, Birol'un dirseğinden darbe alması, Koray' ın da darbe alması üzerine üç futbolcu da tedavi altına alındı. Mahmut'un dün röntgeni çekilirken, üç futbolcunun sakatlığının hafif olduğu belirtildi. Tedavi altına alınan üç futbolcunun da Pazar günkü Ordu maçında forma giyeceği belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.